11:33 / E Enjte, 20 Shtator 2018 / indeksADMonline

Elvana nxjerr fotografinë me disa lopë, i quan shoqe!

Elvana Gjata po qëndron në qytetin e vogël të Ersekës, që ndodhet në juglindje të Shqipërisë.

Këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shihet vet ajo në pranin e disa lopëve. Shkrimi me të cilin ajo e ka shoqëruar fotografinë si gjithmonë bënë shumë përshtypje.

“Unë dhe shoqet e mija duke u relaksuar” ka shkruar Elzana.

Ndryshe, komentet dhe të qeshurat kanë vërshuar këtë postim./Indekosnline/