13:56 / E Enjte, 17 Maj 2018

Elvana Gjata publikon imazhe e bërë “qull” (Foto)

Elvana Gjata është njëra nga këngëtaret më të komentuara si për muzikën ashtu edhe pamjen.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet shumë provokuese dhe seksi në qytetin e Barcelonës.

“Isha atje” ka shkruar Elvana në këto imazhe.

Ndryshe, në pamjen e saj më së shumti bënte përshtypje se ajo kishte flokët komplet të lagura./Indeksonline/

Temat: