11:51 / E Mërkurë, 28 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Elvana Gjata shpenzon kaq shumë! Kaq para kushton vetëm kjo veshje e saj (Foto)

Elvana Gjata është këngëtarja e njohur shqiptare e cila shquhet për pamjen e saj dhe sidomos muzikën.

Ajo këtë herë është bërë temë e diskutimit të mediave për shkak të veshjeve të shtrenjta. Sipas faqes në “Instagram”, What they wearin ajo mbanë të veshur një fustan që kushton hiq më pak se 1475 euro.

Ndryshe, Elvana së fundi ka sjell edhe projektin e saj të ri që është një album me disa këngë./Indeksonline/