15:56 / E Mërkurë, 05 Shtator 2018 / indeksADMonline

Elvana ndryshon pamje, Kaci i publikon këtë video!

Elvana Gjata është njëra nga këngëtaret më aktive të kohës së fundit.

E angazhuar me shumë projekte dhe koncerte, karakterizohet kjo verë e Elvanës ashtu si shumë vera të tjera para saj.

Së fundi, ajo shihet në një video të publikuar nga floktari i njohur, Kaci Lleshi. Në të ajo shihet shumë e bukur dhe në formë madje edhe me stilin më të shkurtë të flokëve./Indeksonline/

Temat: