19:19 / E Shtunë, 15 Shtator 2018 / indeksADMonline

Elvana Gjata lundron me barkë në mes të detit, duket si peshk

Elvana Gjata si edhe shumë këngëtarë të tjerë ka zgjedhur fillimin e muajit shtator për të pushuar.


Pas sezonës së suksesshme dhe projekteve muzikore që solli këtë verë, ajo ka vendosur të relaksohet.

Këngëtarja e talentuar shqiptare, ka zgjedhur bregdetin të relaksohet, shkruan Indeksonline.


Prej këtij vendi të mrekullueshëm ajo ka postuar imazhe ku shihet mbi një barkë, ndërsa i shihen vetëm linjat e trupit, ku duket mjaftë atraktive.


Ndryshe Elvana shumë shpejtë do t’vjen edhe me një projekt kinematografik. Ajo ka realizuar një komedi ‘Dy gisht mjaltë’ dhe do të shfaqet në muajin dhjetor në të gjitha kinematë shqiptare./Indeksonline/