15:34 / E Diele, 08 Dhjetor 2019

Ëmbëlsia e këtij qenushi do t’ju bëjë për vete

Edhe ata të cilët ju frikësohen qenëve, nëse e shikojnë këtë qenush ka gjasa që ta duan atë.

Në një video të publikuar shihet një qenush i cili me bukurinë e tij të bënë për vete po ashtu nga ata të cilët e kanë publikuar videon është cilësuar si qeni më i bukur në botë.

Qenushi i mbuluar plotësisht nga qimet duket sikur të jetë një lodër dhe jo i vërtetë./Indeksonline/.

Mos i humb