15:40 / E Enjte, 13 Gusht 2020

Emily e hollë, por të del boll

Njëra nga modelet më të bukura në botë, Emily Ratajkowski ka pozuar më ndryshe në Instagram.

Modelja amerikane është shfaqur në të bardhë duke treguar trupin e saj të hollë, por të formësuar.

As gjysmë orë nuk janë bërë nga publikimi i fotografive dhe Emily ka marrë mbi 160 mijë pëlqime.

Bluza e saj tregon se Emily nuk ka shumë kilogramë, por një gjoks që secila femër mund të ia ketë lakmi./Indeksonline/