00:26 / E Enjte, 14 Nëntor 2019

Emily me një set të bukur pozon, ani pse sytjenat i ‘harron’

Modelja e famshme, Emily Ratajkovski nuk kursen asgjë nga vetja.

Ajo nuk e ka fare problem të tregojë më shumë se që duhet, madje këtë e bën bukur shpesh, shkruan Indeksonline.

Edhe në paraqitjen e radhës ajo ka nxjerrë në pah fizikun e saj, duke pozuar njëkohësisht pa sytjena.

Modelja në fjalë shquhet për bukurinë e saj natyrale, dhe vazhdon të jetë në qendër të medias rozë. /Indeksonline/

Mos i humb