21:06 / E Premte, 15 Mars 2019

Emily nuk i lë vend imagjinatës, tregon më shumë se që duhet

Modelja dhe aktorja e njohur amerikane, Emily Ratajkowski është një nga femrat më seksi në botë.

Amerikania pëlqen që shpeshherë të provokoi me fotografitë që i poston në Instagram, transmeton Indeksonline.

Kështu ka vepruar edhe me fotografinë e fundit. Ajo vetëm sa nuk e kishte zbuluar gjithë gjoksin.

Fotografia ka marrë vëmendje të madhe, ku brenda pak minutave ka marrë me qindra mijëra pëlqime dhe komente të ndryshme./Indeksonline/