21:03 / E Enjte, 21 Maj 2020 / indeksADMonline

Emily sensuale nga dhoma e gjumit

Emily Ratajkowski konsiderohet si një prej femrave më seksi në planet dhe me të drejt.

Krahas bukurisë natyrale, linjave të përsosura. Emily është një femër me stil dhe sensuale, ndërsa nuk ngurron t’i tregoj asetet e saj përvëluese në secilën postim.

Bukuroshja 28 vjecare ndiqet nga më shumë se 26 milionë persona në Istagram ku sjell imazhe që nxisin imagjinatën.

E tillë ishte edhe fotografia që modelja publikoj këtë herë nga dhoma e saj e gjumit, ku pranë i qëndron edhe qeni i saj.

E veshur vetëm në të brendshme, Emily realizoi një ‘selfie’ para pasqyrës, ku shihet e shtrirë dhe format seksi janë ato që marrin gjithë vëmendjen.

Rikujtojmë që Emily është e martuar dhe këtë kohë izolimi e ka kaluar në shtëpinë e saj me partnerin./Indeksonline/

View this post on Instagram

Colombo’s nickname is Bo-doe-bo FYI

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on