18:40 / E Diele, 10 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Emina Çunmulaj me fustan të kuq, duket tejet seksi me barkun e fryrë (Foto)

Ditë më parë modelja shqiptare Emina Çunmulaj dha lajmin se ajo është në pritje të fëmijës së saj të dytë. Bukuroshja e cila jeton dhe vepron në Amerikë, edhe pse me barkë të fryrë, ajo çdo herë e më shumë po shkëlqen, shkruan Indeksonline.


Më një fustan të kuq, duke zbuluar pjesë nga trupi i saj i gjatë, ajo tregonn së është duke e shijuar shtatzëninë, ndërsa ka shkruar: Ndjenja e veçantë në botë, të krijosh një jetë!/Indeksonline/