16:15 / E Premte, 06 Prill 2018

Emina Cunmulaj tregon pjesët më provokuese të trupit (Foto)

Emina Cunmulaj është njëra nga modelet më të njohura shqiptare, transmeton Indeksonline.

Ajo karrierën e ka zhvilluar sidomos në Amerikë duke arritur që të fitoj kontrata me firmat dhe brendet më të njohura botërore.

Së fundi, Emina ka publikuar një video të shkurtë në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet teksa po bënë banjo dielli. Ajo shfaqet me bikini kurse në bisedë e sipër ajo tregon edhe gjoksin e saj.

Ndryshe, Emina është shtatzënë dhe shumë shpejt pritet që të bije në jetë fëmijën e dytë të saj dhe Samit./Indeksonline/