20:41 / E Diele, 26 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Emocionuese, Ahmeti falënderon nënën që i qëndroj pranë (Foto)

I pari i Prishtinës i cili që nga sot ka edhe një mandat të dytë, Shpend Ahmeti ka festuar sonte me qytetarët e Prishtinës dhe bashkëpunëtorët e tij.

Gjatë festës, Ahmeti zëshëm ka falënderuar nënën e tij, e cila tha se i ka qëndruar afër në çdo moment, sidomos përgjatë këtyre ditëve, shkruan Indeksonline.

Me këtë rast ai ka përshëndetur nënën e cila edhe sonte ishte e pranishme për të festuar bashkë me Vetëvendosjen fitoren e djalit të saj./Indeksonline/