08:16 / E Diele, 26 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Enca bënë poza nga shtrati, ja çfarë shkruan (Foto)

Enca Haxhia vazhdon të jetë tejet e angazhuar në mbrëmje të ndryshme muzikore si brenda ashtu edhe jashtë vendit.

Megjithëse, ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor, paraqitjet e saj në rrjetet sociale nuk mungojnë- shkruan Indeksonline.

Ajo ka pozuar nga shtrati duke u munduar të duket seksi dhe joshëse, megjithatë kilet e saj të tepërta nuk ia kanë mundësuar këtë./Indeksonline/