13:19 / E Enjte, 02 Maj 2019 / indeksADMonline

Enca një shembull kaq i keq, ja pozat në të cilat i tregoi krejt!

Enca Haxhia vazhdon të jetë aktive me projektet e saj muzikore.

Ajo po mundohet doemos të ketë vëmendjen e të tjerve, dhe për këtë bukur shpesh e tepron me ekspozim- shkruan Indeksonline.

Kujtojmë faktin se Enca njihet edhe si eksperte e përdorimit të photoshop-it.

Më poshtë mund të shihni disa nga pozat më provokative të saj, në të cilat edhe ka shtuar efekte të ndryshme. /Indeksonline/