21:51 / E Mërkurë, 01 Prill 2020 / indeksADMonline

Enca pyet fansat: Me apo pa make-up?

Enca Haxhia është një nga këngëtaret më të njohura në skenën muzikore shqiptare, falë muzikës që ajo ka sjellë dhe vazhdon të sjellë.

Ajo gjithashtu njihet edhe për shkak të paraqitjeve të ‘nxehta’ që bën, qoftë nëpër rrjetet sociale apo edhe në videoklipet e saj muzikore, shkruan Indeksonline.

Së fundmi, kur e gjithë bota po përballet me pandeminë dhe po qëndrojnë të izoluar, duket se personazhet e njohura janë edhe më aktiv nëpër rrjetet sociale.

Enca, së fundmi ka publikuar disa fotografi në Instagram, ku ka publikuar fotografi pa dhe me make-up, duke pyetur fansat se si ju pëlqen më shumë. /Indeksonline/