18:49 / E Premte, 15 Nëntor 2019 / indeksADMonline

Enca vjen me ‘MWAH’, publikon këngën e re

Enca Haxhia sapo ka publikuar këngën më të rë.

Kënga mban titulliun “MWAH” dhe Enca vjen me skena të nxehta si gjithmonë, shkruan Indeksonline.

Beati i këngës është bërë nga Mixey & Apollo, melodia dhe teksti nga vetë Enca./Indeksonline/