12:00 / E Martë, 17 Prill 2018

Eni Koci po pret verA�n pa sytjena dhe me gjoksin jashtA� (Foto)

Eni Koci A�shtA� njA�ra nga kA�ngA�taret shqiptare e cila komentohet shumA�.

SA� fundi, ajo ka publikuar njA� imazh ku shihet veshur me kostum ngjyrA� tA� gjelbA�r dhe me syze dielli. Por ajo qA� bA�nA� pA�rshtypje A�shtA� pjesa e lartA� ku Eni shihet pa sytjena dhe vetA�m me njA� xhaketA� tA� hapur nA� tA� dyja anA�t.

a�?Duke pritur verA� like thisa�? kishte shkruar Eni nA� kA�to imazhe.

Ndryshe, bazuar nA� kA�to duket se vera do tA� jetA� shumA� e nxehtA� me Enin./Indeksonline/

Temat: