75 Mall Live Search
14:10 / E Enjte, 29 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Eni shton pak peshë, këtë e vërejmë në imazhet e fundit

Këngëtarja e njohur, Eni Koçi ka publikuar imazhe të reja në llogarinë e saj në “Instagram”.

Ajo shihet e ulur në tokë, teksa prapa saj ka shumë piktura. Eni shihet e veshur me farmerke, duks dhe atlete.

Ndryshe, Eni duket se ka shtuar peshë, sidomos në pjesën e këmbëve dhe kofshëve./Indeksonline/

Temat: