13:39 / E Martë, 20 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Eni Koçi publikon imazhe të reja, ja si duket

Këngëtarja shqiptare, Eni Koçi ka publikuar imazhe të reja në llogarinë e saj në “Instagram”.

Në këto imazhe ajo shihet e veshur me trenerke dhe atlete, teksa shihet goxha në formë.

Kurse në sy bien edhe flokët e gjatë të Enit, për të cilat ajo kujdeset shumë./Indeksonline/

Temat: