22:04 / E Premte, 16 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Enis Bardhi bombardon Liechtenstein nga goditja e lirë

Futbollisti shqiptar i cili paraqitet për kombëtaren e Maqedonisë, Enis Bardhi pak momente më parë ka shënuar një super gol.

Ai arriti që të shënojë këtë gol kundër kombëtares së Liechtenstein, shkruan Indeksonline.

Rezultati momental i ndeshjes është 0-1 në favor të maqedonasve. Përveç Bardhit, në këtë ndeshje po paraqiten edhe tre shqiptar të tjerë. Bëhet fjalë për Ferhan Hasanin, Visar Musliu dhe Egzon Bejtullai.

Ndeshja po zhvillohet në kuadër të Ligës së Kombeve./Indeksonline/