17:19 / E Diele, 21 Prill 2024 / AR

Era Istrefi seksi në këngën e re “Mona Lisa”

Era Istrefi ka lansuar projektin e ri muzikor.

“Mona Lisa” quhet projekti në të cilin këngëtarja është shfaqur mjaftë tërheqëse.

Teksti i këngës është shkruar nga vet këngëtarja ndërsa për melodinë Era , Elgit Doda dhe Claydee.

Në linkun më poshtë keni këngën e plotë./Indeksonline/