20:23 / E Mërkurë, 12 Gusht 2020

Era ndryshon sërish stilin e flokëve, duket për mrekulli

Për një kohë të gjatë qëndroi pa bërë asgjë, as këngë e madje as postime në rrjetet sociale.

Por tanimë Era Istrefi po rikthen vëmendjen e ndjekësve të saj.

Ajo ka publikuar vazhdimisht gjatë ditëve të fundit fotografi e video të shumta.

Kësisoj veproi edhe sonte, teksa tregon veten me stil të ri të flokëve, më të shkurtra e jashtëzakonisht të bardha, transmeton Indeksonline.

Era duket mjaftë me stil dhe e veçantë siç di vetëm ajo./Indeksonline/

View this post on Instagram

🦋 🖤🦋🖤

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on