13:37 / E Hënë, 12 Shkurt 2018

Erica tregon se si ishte bërë e varur nga pornografia që në moshën 12 vjece

Një grua ka zbuluar se si u bë e varur nga shikimi i pornografisë në moshën 12 vjeçe dhe shkonte nëpër festa katër herë në javë vetëm për të takuar burra për seks.

Erica Garza u bë e varur nga seksi në një moshë të re dhe thotë se ajo luftoi që të ketë marrëdhënie pa shikuar pamje të tilla.

35 vjeçarja tani e menaxhon varësin ë kësaj me ndihmën e bashkëshortit të saj, por thotë se kur ajo ishte një adoleshente “ shkaktoi kërdi në të gjitha aspektet e jetës së saj”.

“Metodat e mia duke kërkuar vetëm seks u bënë më të errëta dhe më intensive, duke shkaktuar kërdi në të gjitha aspektet e jetës sime”.

Erica ka treguar se kishte filluar të shikonte filma kur prindërit e saj shkonin të flinin.

Ajo thotë se ishte përballur me varësinë e madhe të seksit kur ishte takuar me burrin e saj.

Por fal durimit të tij ajo ka filluar të kontrollojë vetën. Tani ata presin fëmijën e tyre të parë./Indeksonline/