12:51 / E Shtunë, 06 Tetor 2018 / indeksADMonline

Erion Veliaj bëhet baba për herë të parë

Kryebashkiaku Erion Veliaj është bërë për herë të parë baba. Ditën e sotme bashkëshortja e tij Ajola Xoxa ka sjellë në jetë djalin e tyre në maternitetin “Koço Gliozheni” në kryeqytet.

Djali peshonte 3 kg e 400 gram dhe për fat të mirë i Ajola edhe djali ndodhen në gjendje të mirë shëndetësore.

Kryebashkiaku Veliaj gjithmonë është shprehur entuziat në raport me fëmijët, dhe në shumë intervista të fundit ka folur pa hezitim edhe për djalin që priste. Nuk dihet se si kanë vendosur ta quajnë fëmijën, por në një intervistë të fundit Veliaj u shpreh se ja kishte lënë në dorë Ajolës./opinion/

Image result for erion veliaj bashkeshortjaImage result for erion veliaj bashkeshortjaImage result for erion veliaj bashkeshortja