15:40 / E Mërkurë, 30 Qershor 2021 / Ensar Ramadani

“Erisi” e sjell në Kosovë ëndrrën e çdo të riut, BMW M3 Competition të vitit 2021

Modelet e reja të veturave sportive tashmë janë më afër adhuruesve kosovar që i pëlqejnë ato.

Autosalloni “Erisi” ka sjellë në Kosovë “bishën” që çdo kush do ta donte në garazhin e tij.

BMW M3 Competition e vitit 2021, vjen për herë të parë në tregun kosovar.

Me një motor 3 litërsh me 6 cilindra, ky model special i markës së famshme gjermane prodhon hiq më pak se 510ps.

Vetura është Limousine (me 5 dyer) e prodhuar këtë muaj dhe është me kilometrazh 00.

BMW M3 Competiton është e destinuar ekskluzivisht për tregun zviceran që dmth se është model i përmirësuar në krahasim me serinë normale.

Më shumë detaje mund të kontaktoni me Autosallonin “Erisi” në numrat e telefonit +38345345700 dhe +38345319419. /IndeksOnline/