17:40 / E Shtunë, 12 Janar 2019

Ermal Fejzullahu dhe Ariana shijojnë pushimet në këtë vend

Ermali Fezullahu pa shumë angazhimeve ka nisur pushimet së bashku me bashkëshorten e tij, Ariana.

Çifti i njohur po qëndrojnë në Vienë të Austrisë dhe nga atje kanë publikuar disa imazhe të ndryshme, shkruan Indeksonline.

Ishte Ariana këtë herë që ka publikuar disa imazhe në InstaStory ku shihet në krah të bashkëshortit të saj.

Dyshja të cilët janë prindër të tre fëmijëve duket se po i shijojnë pafund këto ditë derisa shkëlqenin ënë krah të njëri-tjetrit./Indeksonline/