23:13 / E Martë, 30 Prill 2019 / indeksADMonline

Ermal Fejzullahu dhe Dhurata Dora me version të ri të këngës “Zemër”

Një nga këngët më të dëgjuara të momentit është ajo “Zemër” e këngëtares së talentuar kosovare, Dhurata Dora dhe këngëtarit francez Soolking.

Kjo këngë ka thyer të gjitha rekordet, madje ka kaluar edhe kufijtë duke u dëgjuar gjithandej botës.

Deri më tani ajo është klikuar mbi 42 në kanalin Youtube. E një version të ri të kësaj kënge e sjellë në mënyrë qesharake Ermal Fejzullahu dhe Dhurata. Kjo e fundit e ka postuar këtë video në një Instagram./Indeksonline/