19:17 / E Enjte, 06 Dhjetor 2018

Ermal Fejzullahu paralajmëron këngen e re, tregon datën e publikimit

Ermali Fejzullahu ka një karrierë të gjatë në muzikë ndërsa ka fituar simpatinë e adhuruesve edhe me sjelljen e shumë hiteve.

Ai njihet për zërin unik dhe stilin e veçantë të muzikës, shkruan Indeksonline.

Ermali, vazhdon të jetë aktiv me projekte të shumta dhe mbrëmje muzikore, ndërsa tani ai ka paralajmëruar edhe lansimin e këngës më të re.

Këngëtari i njohur përmes një statusi në ‘Instagram’ ka treguar datë e publikimit të projektit të ri e cila do të jetë e zhanrit baladë.

“Të premten” ka shkruar Ermali krahas një video të shkurt të shkëputur nga ky projekt./Indeksonline/

View this post on Instagram

Te premten …..

A post shared by Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu) on