15:05 / E Mërkurë, 31 Janar 2018 / indeksADMonline

Ermali dhe Fatoni e gjejnë ‘zgjidhjen’ për ajrin e ndotur në Prishtinë (Foto)

Këngatari i njohur shqiptar, Ermal Fejzullahu dhe Faton Isufi janë fytyrat publike të radhës të cilët kanë reaguar për ajrin e ndotur në Prishtinë.

Duket se atë e kanë zgjedhur një zgjidhje për këtë problem, duke u larguar në pjesën e gjelbër të Prishtinës, në Gërmi.

Këtë e kanë bërë të ditur përmes një publikimi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën i shohim në këto ambiente.

“Për ajrin najsen” kishte shkruar Fatoni në këtë postim./Indeksonline/