18:47 / E Hënë, 03 Gusht 2020

Ermira ndan një tjetër imazh krahas bashkëshortit Gold Ag

Gold AG dhe Ermira janë ndër ciftet më të reja në shoubizin shqiptar.

Duke qenë kështu, cdo veprim i tyre ka interes për publikun, shkruan Indeksonline.

Tani Ermira ndau një “selfie” krahas bashkëshortit të saj, ku dyshja shihen në veturë.

Mos i humb