08:05 / E Shtunë, 13 Tetor 2018 / indeksADMonline

Erza Muminoviq e bronztë në Argjentinë, ja në çfarë kohe arrin në Kosovë

Medalistja e bronztë, Erza Muminoviq dhe  Fatos Tabaku, asistent i trajnerit Driton Kuka do të arrijnë sot në Kosovë.

Ardhja e tyre në vendin tonë bëhet pasi që kanë përfunduar Lojërat Olimpike për të rinj në Buenos Aires të Argjentines, shkruan Indeksonline.

Duhet përmendim se Tabaku e Muminoviq arrijnë përmes Stambollit në Aeroportin ndërkombëtar “Adem Jashari” në ora 08:30 (mëngjes).