10:30 / E Mërkurë, 22 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Është shëruar Shakira por sëmundja duket se ka lënë gjurmë të mëdha (Foto)

Këngëtarja me famë botërore, Shakira shquhet për pamjen e saj të bukur dhe mjaftë tërheqëse.

Better days: The star with her beau and sons Milan Pique (L) and Sasha Pique in 2016

Para disa kohëve ajo u largua nga muzika duke anuluar disa projekte për shkak të ftohjes së thellë që kishte dhe dëmtimit të kordave të zërit.

Break: The singer is postponing her European tour until next year after suffering a vocal cord hemorrhage

Por ajo është fotografuar teksa ecte rrugëve të Barcelonës por nuk është se dukej bukur. Sëmundja shihet se ka lënë gjurmë të mëdha të Shakira kurse sipas një postimi në ‘Twitter’ ajo tha se do tu kthehej 17 koncerteve të anuluara.

Ja si duket Shakira./Indeksonline/

Stepping out: Shakira looked under the weather as she stepped out in Barcelona, just days after revealing a hemorrhage to her vocal chords prompted the decision to cancel 17 shows on the Europena leg of her current tour 

Temat: