11:17 / E Shtunë, 27 Tetor 2018 / indeksADMonline

Koncert i ‘çmendur’ i Shakirës

Shakira, një ndër emrat më të dashur të skenës ndërkombëtare, dhe njëherit më e kërkuara sa i përket koncerteve.

Këtë e dëshmon prezenca e saj e vazhdueshme në numër të madh koncertesh, me ç’rast thuajse të gjithë prej tyre, vënë në pah performancat e zjarrta të këngëtares, përcjell Indeksonline.

I tillë është edhe i fundit, teksa ajo i bën publike disa imazhe që flasin shumë për një super mbrëmje.

Në njërën prej tyre, Shakira në kuliminacionin e krijimit të atmosferës, shihet duke u hedhur në ajër, gjë që duket si karakteristikë e koncertit me numër të jashtëzakonshëm fansash./Indeksonline/

Temat: