20:00 / E Diele, 16 Qershor 2019

Familja dëshiruan një fotografi në ishull, majmuni bën diçka të çuditshme!

Një familje nga Australia ishin për pushime në Bali të Indonezisë ku ata po realizonin një udhëtim ditor në pyllin e famshëm të Ubud-Majmunëve.

Jude, 37 vjeç, Simon, 36 vjeçar dhe tre fëmijët Elijah, Jimmy dhe Kayleigh vizituan pyllin e shenjtë, ku banojnë qindra majmunë.

Ata kërkuan një udhërrëfyes vendës për të realizuar fotografitë e tyre gjatë ditës, por u habitën kur një majmunë mori aparatin fotografik të tyre për të realizuar ‘selfie’ me gishtin e mesëm lartë, transmeton Indeksonline.

Pasi u realizua fotografia, familjarët shpërthyen në të qeshura se si majmuni papritmas erdhi para aparatit të tyre fotografik./Indeksonline/