17:45 / E Shtunë, 31 Mars 2018 / indeksADMonline

Familja e Dua Lipës bëhet me shtëpi të re (Foto)

Familja e Dua Lipës është bërë me shtëpi të re.

Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes llogarisë së saj Instagram. Dua ka postuar një fotografi ku shihet me vëllin dhe motrën e saj, teksa ka shkruar: Familja është bërë me shtëpi të re, shkruan Indeksonline.


Ndryshe Dua momentalisht po ngjet shkallët e suksesit, ajo shumë shpejtë pritet të vij me një bashkëpunim me Calvin Harris, teksa ka përfunduar turin me Bruno Mars./Indeksonline/