13:15 / E Enjte, 11 Janar 2018 / indeksADMonline

Familja Fejzullahu në një fotografi (Foto)

Sabri Fejzullahu dhe i biri i tij Ermali komentohen dhe adhurohen shumë për muzikën e tyre.

Njëri e ka trashëguar talentin nga tjetri dhe në këtë mënyrë njihen si familje këngëtarësh transmeton Indeksonline.

Image result for ermal dhe sabri

Ariana, bashkëshortja e Ermalit ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku e shohim tërë familjen Fejzullahu së bashku.

Ndryshe, të gjithë duken shumë bukur./Indeksonline/

Familja është e shejtë

A post shared by ArianaFejzullahu (@arianafejzullahu) on