15:47 / E Enjte, 01 Mars 2018 / indeksADMonline

Fatmir Spahiu dhe i biri ngjajnë si dy pika uji (Foto)

Fatmir Saphiu është aktori i njohur shqiptare sidomos me rolin  Orhanit në serialin “Kafeneja jonë”.

Ai së fundi ka publikuar disa imazhe në “InstaStory”, ku e shohim se po e shijon kohën e ftohtë dhe borën, transmeton Indeksonline.

Fatmiri në këto imazhe shfaqet me të birin e tij, kurse ajo që vërejmë është ngjashmëria e madhe që ata të dy kanë.

Ndryshe, Fatmirin nuk e kemi parë në ndonjë projekt televiziv tash e ca kohë./Indeksonline/