11:34 / E Martë, 27 Shkurt 2018

FEMAIL zgjedh veshjet më të mira që duhet t’i keni në sezonin e pranverës

Tani është koha për të shkëputur vetën nga veshjet e rëndomta dhe të kthehemi nga veshjet me lule dhe ato më delikate.

Gucci dhe Etro kanë shpërndarë çanta dhe veshje me printime të stilit oriental.

Nëse ndiheni e guximshme, merrni një kimono mëndafshi në një ngjyrë të hapur me pantallona të zeza. Gjithashtu fokusi duhet të jetë edhe në një palë vathë palme dhe çanta sa më interesante jo nga ato që kemi pasur deri më tash.

Më poshtë gjeni disa ide të këtyre veshjeve interesante të cilat duhet t’i “përqafoni” tani./Indeksonline/