20:00 / E Mërkurë, 25 Prill 2018 / indeksADMonline

Femra që bën gjithçka të duket më bukur, thjeshtë e mahnitshme (Foto)

Daphne Joy është padyshim një ndër femrat që i jep hijeshin më të madhe gjithë rrjeteve sociale.

Modelja padyshim se është shumë atraktive dhe ka linja trupore shumë seksi.  Këtë herë ajo ka veshur një fustan shumë elegant ngjyrë të kuqe, që e bën të shkëlqejë, transmeton Indeksonline.

Daphne u përfol për një kthim të mundshëm përgjatë kohës së fundit me reperin 50Cent, me të cilin kanë bashkë një djalë./Indeksonline/