13:53 / E Shtunë, 09 Nëntor 2019

Feronikeli-Drita, mbyllet pjesa e parë pa gola

Feronikeli është duke luajtur kundër Dritës në stadiumin ‘Rexhep Rexhepi’ në Drenas.

Mirëpo deri më tani nuk ka gola në këtë ndeshje, dhe kështu ka përfunduar edhe pjesa e parë.

Feronikeli ka arritur t’i krijoj disa shansa mirëpo jo serioze kurse dy lojtar të Dritës janë ndëshkuar me karton të verdhë./Indeksonline/.