18:36 / E Shtunë, 06 Qershor 2020

Feronikeli fitoren ia dedikon këtij personi

Skuadra e Feronikelit gjatë ditës së sotshme shënoi fitore kundër Vushtrrisë me rezultat 3:1.

Ekipi i Niklit përmes një postimi në faqen zyrtare tregoi se kjo fitore është për futbollistin, Përparim Islami, transmeton Indeksonline.

Përparim Islami së fundmi pësoi një lëndim të rëndë që do ta mbaj jashtë fushave gjatë.

Ai ka këputur ligamentet e këmbës dhe nuk do të mund ta ndihmoj skuadrën për disa muaj.

Nikli në fund të ndeshjes shpalosi një baner ku shkruhej: ‘Forca Rruki jemi me ty’./Indeksonline/

MADHËSHTORE😍👏👏Futbollistët e Feronikelit i dedikojnë fitoren Përparim Islamit, i cili sot është operuar😍👏

Publiée par Sporti në IndeksOnline sur Samedi 6 juin 2020