16:26 / E Mërkurë, 15 Maj 2019

Feronikeli – Llapi, shënohen dy gola të shpejtë

Janë shënuar dy gola të shpejtë në derbin e Superligës në mes të Llapit dhe Feronikelit që po zhvillohet në “Zahir Pajaziti” në Podujevë.

Fillimisht skuadra nga Drenasi kaloi në epërsi me golin e Prekazit në minutën e 19-të.

Një minut më pas Festim Alidema barazoi rezultatin me një gol nga penalltia. /IndeksOnline/