20:35 / E Enjte, 06 Gusht 2020

Fidan Bahtiri vazhdon me Arbërinë

Fidan Bahtiri ka vazhduar kontratën me klubin simpatik, Arbërin që edicioni e ardhshëm promovohet në Superligë.


Lajmin për vazhdimin e kontratës me klubin aktual e ka dhënë vet Bahtiri përmes një postimi zyrtar në Facebook, shkruan IndeksOnline.

“Pas dy vitesh tejet të suksesshme kam vendosur që te vazhdoj bashkëpunimin edhe per një vit te radhës,me shpres qe edicioni i radhës do të jetë shumë me produktiv per mua dhe ekipin”, shkroi Bahtiri.