20:34 / E Premte, 10 Korrik 2020 / indeksADMonline

Fifi dhe Young Zerka vijnë “Pa gajle”

Fifi dhe Young Zerka janë bashkuar për të sjellur  një projekt veror.

Kënga e dy artistëve të suksesshëm që njihen për shumë hite mban titullin “Pa gajle” dhe është realizuar edhe me videoklip.

Përveç këngës ajo që tërhoqi vëmendjen ishte paraqitja e Fifit, e cila duke më në formë se kurrë më parë .

Për tekstin e këngës janë kujdesur vet këngëtarët, producent është Cekic Beatz, ndërsa klipi u punua nga Imagen Films.

Kujtojmë që ky është bashkëpunimi i parë i këngëtares nga Kosova dhe artisti nga Shqipëria./Indeksonline/