14:33 / E Shtunë, 24 Tetor 2020

Fifi e konfirmon lidhjen e dashurisë? Ky është personi që ia ka rrëmbyer zemrën

Mbetet ndër artistet më të komentuara në media, dhe kjo jo vetëm për karrierën, por edhe jetën personale.

Fifi pas një ndryshimi të madh në dukje, duket se është gati për të konfirmuar lidhjen e dashurisë.

Kur është përfolur prej kohësh për një romancë me Xhuljo Tabakun dhe shpesh herë ta treguar se është e dashuruar marrëzisht, këta zëra i ka ngritur përsëri

Fifi ka bërë një hap drejt bërjes publike të lidhjes, pasi ka fshirë të gjithë miqtë që ndiqte ne Instagram duke ndjekur vetëm një person, e ai është Xhuljo Tabaku.

Si duket Fifi nuk e ka ndërmend ta fsheh më lidhjen e saj, duke e bërë publike në një mënyrë të tillë./Indeksonline/