22:39 / E Hënë, 28 Tetor 2019 / indeksADMonline

Fillon sezoni i gjashtë i serialit “Çka ka Shpija”, publikohet episodi i parë

Seriali “Çka ka Shpija” pas një pauze ka rifilluar me sezonin e gjashtë, duke publikuar episodin e parë për këtë sezonë të ri, shkruan Indeksonline.

Këtë sezonë pritet që të ketë mjaft befasi dhe zhvillime të reja në serial.

Kujtojmë që ky serial është mjaft i shikuar dhe i dashur për publikun.

Më poshtë mund të gjeni episodin e parë të këtij sezoni të ri të “Çka ka Shpija”. /Indeksonline/