09:29 / E Premte, 26 Maj 2023 / L K

Filmi i shumë pritur “Barbie”, lanson trailerin e ri

Filmi “Barbie” do të shfaqet premierë më 21 korrik të këtij viti, filmi ka zbuluar një kastë të mbushur me yje dhe përsëritje të shumta të Barbie dhe Ken.

Barbie është duke u pritur nga një pjesë shumë e madhe e publikut.

Pjesë e këtij filmi është edhe këngëtarja kosovare Dua Lipa, ndërsa protagonistët kryesor të filmit janë Margot Robbie dhe Ryan Gosling, shkruan IndeksOnline.