23:22 / E Premte, 22 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Fisi dhe Aida plot energji e “dashuri” (Foto)

Dy deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje, Fisnik Ismaili dhe Aida Dërguti nuk duken aq të lodhur pas ngjarjeve të vazhdueshme në ditën e sotme.

Në fytyrat e tyre shihet gjallëri e pozitivet në kohën kur përflitej çdo skendar i mundshëm lidhur me shfuqizimin e ligjit për Gjykatën Speciale.

Një përqafim i lehtë mes tyre është një konfirmim i radhës se raportet mes të dyve janë stabile./Indeksonline/