16:39 / E Enjte, 07 Qershor 2018

Fiton për herë të dytë një milion euro në lotari

Një burrë nga Franca juglindore për herë të dytë ka fituar një milion euro në lotari, dhe ekspertët thonë se ka gjasë që kjo të ndodhë një në 16 trilionë.

Fituesi, emri i të cilit mbahet sekret, fitoi në loto për herë të parë në muajin nëntor 2016 dhe vazhdoi të luajë loto çdo javë, transmeton BBC./Indeksonline/

Temat: